Сонячний модуль AG-B72

Сонячний модуль AG-B72  AGORA Solar Bifacial, безрамний,  модуль AG-B72- 450 Вт

Дана модель фотоелектричного модуля виготовлена з високоякісного монокристалу, має безрамну конструкцію та 5% прозорості сонячного світла. Сертифікована відповідно до стандарту EN12600.

Відсутність рамки дозволяє виконувати герметичний монтаж фотоелектричного модуля. Тому  ця сонячна панель використовується для   автомобільних навісів, терас та широко використовується в аграрному секторі.

Гарантія на лінійну складову становить 30 р. при коефіцієнті деградації 0,4% в рік, а на функціональну складову 15 р.

Сонячний модуль AG-B72 двошаровий, покритий з однієї сторіни високоякісним загартованим склом завтовшки 2 мм а з іншої напівзагартованим склом товщиною 2мм.  Сонячна панель витримує механічні вітрові (2400 Па) та снігові (5400Па) навантаження,  відповідає класу захисту IP68, тому пил та волога ніяк не впливають на ефективність роботи пристрою, відсутність мікротріщин.

Ефективність (КПД) сонячної панелі складає 20.5%, що сприяє максимальному використанню сонячної енергії та підвищенню виробітку елекричної енергії.

Потужність сонячного фотоелектричного модуля складає 450Вт. Сонячна панель двостороння(cонячна клітина 9BB), завдяки цьому генерує до 10-30% більше електричної енергії з променів сонця відбитого від поверхні. Технологія забезпечує менші втрати з’єднання комірок і нижчі теплові коефіцієнти при високих робочих температурах. Провідна PERC технологія дозволяє досягти вищої ефективності генерації фотоелектричних модулів в порівнянні зі звичайними сонячними панелями.

Виготовлення та збірка

Сонячний модуль AG-B72 AGORA Solar виробляється згідно з найновішими стандартами на високоточному обладнанні на сучасній європейській фабриці у Словаччині.  Кожний модуль проходить обов’язкове тестування на відповідність заявленим характеристикам.

“N-type сонячні панелі” вказують на сонячні фотоелектричні панелі, які використовують напівпровідниковий матеріал типу N (негативний) у своїй структурі. Такі панелі виготовляються за допомогою N-type (негативних) кристалів кремнію чи інших напівпровідникових матеріалів.
Основні переваги N-type сонячних панелей включають високу стійкість до деградації від перегріву, меншу вразливість до дефектів кристалічної структури та менше обсягу домішок, які можуть впливати на продуктивність. Вони також можуть мати вищий коефіцієнт конвертації сонячної енергії, що робить їх ефективнішими у виробництві електроенергії.
Сонячні панелі типу N є одним із варіантів високоефективних сонячних технологій, що використовуються для перетворення сонячної енергії в електроенергію.

“Bifacial” сонячні панелі  – це тип сонячних фотоелектричних модулів, які можуть збирати сонячну енергію з обох сторін: з фронтальної сторони, де направлені сонячні промені, і з зворотної сторони, де вони можуть відбиватися від навколишнього середовища.  Завдяки цьому генерує до 10-30% більше електричної енергії з променів сонця відбитого від поверхні.
Ці сонячні батареї зазвичай мають прозорий задній шар, який дозволяє пройти сонячному світлу і вразити зворотню сторону панелі. Це дозволяє збільшити виробництво електроенергії в порівнянні з традиційними односторонніми панелями, оскільки можна використовувати відбиту сонячну енергію.
Bifacial сонячні панелі зазвичай використовуються в сонячних фотоелектричних системах, розташованих на відкритих місцях, наприклад, на землі або великих крівлях, де є достатньо сонячної радіації та де вони можуть використовувати відбиту світлову енергію для збільшення виробництва електроенергії.

Байпас-діод у сонячних панелях — це діод, який включається в схему панелі для уникнення проблем, пов’язаних із тим, коли один або декілька сонячних елементів втрачають ефективність через затінення, забруднення чи пошкодження.
Основна функція байпас-діода полягає в тому, щоб дозволити обходити відключені, пошкоджені або затінені сонячні елементи, щоб інші частини сонячної панелі продовжували генерувати електроенергію. Без байпас-діода проблеми в одному елементі можуть призводити до втрати ефективності всієї сонячної панелі.
Байпас-діоди допомагають забезпечити стабільну роботу сонячної панелі в умовах різних зовнішніх впливів і захистити виробництво електроенергії від можливих проблем.

This will close in 0 seconds