Автомобільний навіс XXL

PV Carport унікальний автомобільний навіс XXL на сонячних панелях

Наш автомобільний навіс XXL із сонячними модулями – це поєднання естетики, екологічності та функціональності у світі сталого дизайну та чистої енергії!

 Європейський продукт преміум якості. Використовуються сучасні напівпрозорі двосторонні безрамнні сонячні модулі AGORA Solar AG. Вони розроблені нашими партнерами німецькою компанією Grid Parity AG. Наші PV-системи розробляються, тестуються та встановлюються згідно з німецькими  та українськими стандартами. GRID PARITY є лідером ринку Європи у сфері прозорих PV-дахів з більш ніж 500 встановленими системами

Привабливі рішення для автостоянок, багаторядних місць для паркування, торгових залів, накриття спортивних полів, вело паркування, накриття виставкових залів.

Потужність мінімального розміру (ширина 5,3 м, глибина 5,4м) на 15 сонячних модулів AGORA Solar AG AG-B60 потужністю 370-385 Вт (прозорість модуля 12%)  становить від 5.55 кВт. При використанні модулів AG-B40 (прозорість модуля 40%)  становить від 3.7 кВт.    Вага конструкції 347 кг. Вага модулів 330 кг. Загальна вага 680 кг

Автомобільний  навіс XXL виконує захист від природних явищ:  сніг, дощ, надмірне сонце. А також виробляє електроенергію, приносить власнику прибуток у вигляді отриманої сонячної електроенергії близько 6200 кВт/рік. З урахуванням постійного зростання тарифу на електроенергію це є значним бонусом, перевагою перед автомобільними навісами зі стандартним покриттям.

 Всі базові набори можуть  нескінченно маштабуватися для отримання більшої генерації та прибутку.

Стійкість та довговічність.

Гарантія на конструкцію 20 років

Гарантія на сонячні модулі (батареї) становить 30 років при коефіцієнті деградації 0,4 %  в рік, тобто  88% від лінійної потужності через 30 років.

Самостійна 100% водонепроникна конструкція навісу поєднує в собі герметичний прозорий PV-дах та виробництво електроенергії. Прозорість навісу може бути від 12-40 %, в залежності від вибраних сонячних панелей.

Придатний для всіх типів транспортних засобів (ширина 5,3 м, глибина 5,4м)

Висока стійкість до механічних навантажень: снігу (>5400 Па) і вітру (>2400 Па).

Вбудоване LED освітлення (за бажанням)

Можливі рішення автомобільних навісів у наступному виконанні: 

  1. Конструкція з високоякісного дерева створює природний та затишний атмосферний дизайн, ідеально вписуючись у ваше садове середовище. Дерев’яна конструкція оброблена для стійкості до дощу, снігу та інших погодних умов, забезпечуючи довговічність та надійність.
  2. Анодований алюміній на гальванізованих спеціальних сталевих колонах. Розумні з’єднувальні деталі дозволяють вставляти профілі один в одного та щільно закручувати їх разом. Опціонально доступний темно-антрацитовий колір профілів надає автомобільному навісу сучасний вигляд і оптимально доповнює архітектурні структури.

Інтегровані сонячні панелі забезпечують надійний джерело електроенергії для заряджання вашого автомобіля чи живлення різних пристроїв.

Дизайн навісу дозволяє легко входити та виходити з автомобіля, забезпечуючи захист від дощу, снігу чи сонця.

Сонячні модулі створюють можливість для енергетичної незалежності та зменшення викидів CO2.

Розміри

Проектування автомобільних навісів різних розмірів та конфігурацій. Всі базові набори можуть бути нескінченно розширені по довжині, висота теж регулюється. Також їх можна доповнювати ззаду другим набором, робити багаторядними. Це дозволяє отримувати додаткову генерацію. 

Фундаменти

Облаштування фундаментів без використання екскаваторів та без руйнування місця для паркування

Страх багатьох інвесторів полягає у закритті паркувальних місць на кілька місяців разом з масштабним падінням частоти відвідувачів. Це неминуче при використанні традиційних бетонних блоків фундаменту . Наша патентована технологія дозволяє встановлювати фундаменти без руйнування та закриття  зони паркування на кілька місяців.  Паркувальні майданчики можуть використовуватися протягом усього періоду будівництва завдяки використанню невеликих отворів замість розкопування ям.(див. детальну інформацію та фото на нашому сайті)

Якість матеріалу

Виключно високоякісні будівельні матеріали, протестовані на наявність шкідливих речовин. Весь ланцюжок виробництва контролюється як внутрішньо, так і зовнішньо згідно з жорсткими вимогами щодо якості. Grid-Parity AG сертифікована згідно з ISO9001 та ISO14001. Крім того, всі комплекти можуть бути розібрані. Це означає, що їх можна використовувати повторно в іншому місці або переробити – відповідно до принципу “від колиски до колиски”.

Легка збірка з детальними інструкціями

Пронумеровані деталі, фрезеровані канавки в дерев’яних профілях та інтелектуальні з’єднувальні елементи роблять збірку легкою.

Створіть свій затишний екологічний простір з нашим  автомобільним навісом із сонячними модулями! Приєднуйтесь до нас, сприяйте збереженню природних ресурсів за ради майбутнього! Нехай сяє сонце!

This will close in 0 seconds