Автомобільний навіс M-400

PV Carports унікальний автомобільний навіс М 400 на сонячних панелях
Сучасний естетичний надійний автомобільний навіс M 400 на сонячних панелях— це поєднання естетики, екологічності та функціональності у світі сучасного дизайну та чистої енергії! Ми пропонуємо європейський продукт преміум якості. В навісах використовуються напівпрозорі двосторонні безрамні панелі AGORA Solar AG, розроблені нашими партнерами — німецькою компанією Grid Parity AG. PV-системи розробляються, тестуються та встановлюються згідно з німецькими та українськими стандартами. Grid Parity AG є лідером ринку Європи у сфері прозорих PV-дахів з більш ніж 500 реалізованими проєктами. PV Carports автомобільний навіс М 400 — це привабливі рішення для автостоянок, торгових залів, велопаркування, накриття спортивних полів та виставкових залів
Стійкість та довговічність
Гарантія на конструкцію 20 років. Гарантія на сонячні панелі (батареї) становить 30 років при коефіцієнті деградації 0,4% в рік, тобто 88% від лінійної потужності через 30 років. Самостійна водонепроникна конструкція навісу поєднує в собі герметичний прозорий PV-дах та виробництво електроенергії. Прозорість навісу, в залежності від вибраних сонячних панелей, становить 12-40%. Придатний для всіх типів транспортних засобів (ширина 3,3 м, глибина 4,3м) Висока стійкість до механічних навантажень: снігу (>5400 Па) і вітру (>2400 Па). PV Carports автомобільний навіс М-400 виконує захист від природних явищ:  сніг, дощ, надмірне сонце. А також виробляє електроенергію, приносить власнику прибуток у вигляді отриманої сонячної електроенергії близько 2770 кВт/рік. З урахуванням постійного зростання тарифу на електроенергію це є значним бонусом, перевагою перед автомобільними навісами зі стандартним покриттям. Вбудоване LED освітлення (за бажанням) Можливі рішення автонавісів у слідуючому виконанні:
  • Ламінований дерев’яний клейовий брус (glulam) на дерев’яних або гальванізованих колонах з особливої сталі. Деревину підготовляють на заводі, наносять грунтовку і фарбують у бажаний колір. Під час монтажу (включаючи фарбування), необхідно повторно фарбувати деревину.
  • Анодований алюміній на гальванізованих спеціальних сталевих колонах. Зручні з’єднувальні деталі дозволяють вставляти профілі один в одного та щільно закручувати їх разом. Опціонально доступний темно-антрацитовий колір профілів надає карпорту сучасний вигляд і оптимально доповнює архітектурні структури.
PV Carports автомобільний навіс М-400 конструкція якого є високоякісного дерева створює природний та затишний атмосферний дизайн, ідеально вписуючись у ваш ландшафтний дизайн.  Дерев’яна конструкція, спеціально оброблена для стійкості від впливу  дощу, снігу та інших погодних умов, забезпечує довговічність та надійність. Дизайн навісу дозволяє легко входити та виходити з автомобіля, забезпечуючи захист від дощу, снігу чи сонця. Сонячні модулі створюють можливість для енергетичної незалежності та зменшення викидів CO2.
Розміри
Проектування автомобільних навісів різних розмірів та конфігурацій. Всі базові набори можуть бути нескінченно розширені по довжині, висота теж регулюється. Також їх можна доповнювати ззаду другим набором, робити багаторядними.
Фундамент
Облаштування фундаментів без використання екскаваторів та без руйнування місця для паркування Страх багатьох інвесторів полягає у закритті паркувальних місць на кілька місяців разом з масштабним падінням частоти відвідувачів. Це неминуче при використанні традиційних бетонних блоків фундаменту. Наша патентована технологія дозволяє встановлювати фундаменти без руйнування та закриття  зони паркування на кілька місяців.  Паркувальні майданчики можуть використовуватися протягом усього періоду будівництва завдяки використанню невеликих отворів замість розкопування ям (див. детальну інформацію та фото на нашому сайті).
Якість матеріалу
Виключно високоякісні будівельні матеріали, протестовані на наявність шкідливих речовин. Весь ланцюжок виробництва контролюється як внутрішньо, так і зовнішньо згідно з жорсткими вимогами щодо якості. Grid Parity AG сертифікована згідно з ISO9001 та ISO14001. Крім того, всі комплекти можуть бути розібрані. Це означає, що їх можна використовувати повторно в іншому місці або переробити – відповідно до принципу “cradle to cradle”.
Легка збірка з детальними інструкціями
Пронумеровані деталі, фрезеровані канавки в дерев’яних профілях та інтелектуальні з’єднувальні елементи роблять збірку легкою.
Створіть свій затишний екологічний простір з нашим  автомобільним навісом із сонячними модулями! Приєднуйтесь до нас, сприяйте збереженню природних ресурсів за ради майбутнього! Нехай сяє сонце!

This will close in 0 seconds